İhtimal mi? Olasılık mı?

ACCESS CONSCIOUSNESS’ın en büyük araçlarından biri . Soru sormak. ve Sonsuz alandan işlemek. Çünkü biz birer sonsuz varlığız. Sonsuz varlık olmak varken, neden sınırlı bir alandan işleyelim ki?

Hayatınızın geleceğini oluşturmak için hangisini kullanıyorsunuz?

İhtimaller mi? Olasılıklar mı?

İhtimal nedir?

İhtimal, şu andan önce yaşanan herşeyi kapsar, ve geçmişin sonuçlarını, kararlarını, yargılarını ve bakış açılarını içerir. Siz bu ihtimallerden hareket eder seçime giderseniz, bilin ki, bunların içinde mutlaka bir kısıtlı alan söz konusu. Çünkü geçmişte yaşananlardan hareket ediyorsunuz. Öyle olduğunda, böyle olursa, şöyle olmuştular gibi.. Sanki oraya varmasını istermişsiniz gibi.. Yani yargılar, kararlar ve beklentilerden sonuca, ancak ihtimal verdiğiniz kadar gidersiniz. Bu yaratmak istediğiniz geleceğin ışığını kısar, dar bir alan yaratır size.

Olasılık nedir?

Olasılık, bir alana sahiptir, hem de çok büyük bir alana. Geçmişten hareket etmez. Sadece mümkün olan tüm olasılıkları içerir. Ve siz bu olasılıklardan seçerek yolunuza devam edersiniz. Olasılıklar sonsuzdur. Herhangi bir yargıdan, karardan, sonuçtan, beklentiden işlemez. Her şeyi alıp kabul ettiğiniz bir alandır.

Olasılık, ihtimal vermediğiniz her şeyi kapsar.

zeynep özyörük

ACCESS CONSCIOUSNESS – SORU!!!

Hadi soralım!

Geleceğinizi oluşturmak için, hangi ihtimalleri kullanıyorsunuz? Burada ortaya çıkan her ne varsa godzilyon kez yıkıp yaratımlarını iptal eder misiniz?

İhtimal vermediğiniz her neyse, bugün alıp kabul etseydiniz, hayatınız nasıl değişirdi?

Her neyse geleceğinizi oluştururken, çalışmayacağını düşündüğünüz ve bu nedenle ihtimal vermediğiniz, vazgeçtiğiniz, bıraktığınız, pes ettiğiniz hepsini şimdi godzilyon kez yıkıp yaratımlarını iptal eder misiniz?

Eğer soruda kalır, cevap aramazsanız güçlenirsiniz. Daha fazla olasılığı hayatınıza davet edersiniz.

Unutmayın, cevaplar güçsüzleştirir!

ZEYNEP ÖZYÖRÜK

error: Content is protected !!