Her sabah uyandığınızda hayatınızı kim belirler?

Her sabah uyandığınızda hayatınızı kim belirler? Onlara teşekkür etmek mi istersin, yoksa onları boğmak mı? Ve eğer o kişi ya da şey, sen olsaydın, o zaman ne olurdu?

Geleceğini yaratanın sen olduğunu kabul etmek, farklı bir şey yaratmanın kapısını açabilir. Sahip olduğunuz karmaşayı yarattıysanız, farklı bir şey yaratma gücünüz de vardır. Acaba bu nasıl olurdu?

Access Consciousness ® ‘in en çok satan yazarı ve kurucusu Gary Douglas, geçtiğimiz Mayıs ayında Roma’da kolaylaştırdığı temel Access sınıflarından Foundation’ın en son sunumunda, yarattığımıza ve daha da iyisi, onu değiştirmenin bir yoluna bakmanın yeni bir yolunu ortaya koydu.

“Geleceğini yaratan sensin” diye hatırlatıyor. Bu oluşumun önemli bir parçası, yaratılışın var olan yargıları ile bir ilgisi yoktur. Bir seçim yaptığımızda ve bu seçimi yargıladığımızda, bu kararın ileriye doğru uzanmasını ve geleceğinizi yaratmasını gerektiren bir katılık yaratırız. Gerçekten seçmek istediğin şey bu mu?

Douglas,” bu farklı yargıları aldığınızda ve bir araya gelmeye başladığınızda, bu yargılara dayanan sağlam bir gelecek yaratıyorsunuz ” diyor. “Her seçim böyle yaratır.”

“Yargısızlık, yargısız bir geleceğe eşittir. Yargı, yargıyda dolu bir geleceğe eşittir, ” diyor Douglas. Douglas’ın gördüğü gibi, sadece birşeyler hakkında sahip olduğumuz olumsuz düşünceler değil, aynı zamanda birşeyler hakkında olumlu düşüncelerdir—başka bir deyişle, hemen hemen her sabit bakış açısı bir yargıdır.

Yargının çıkış yolu Access Consciousness ve Access’in on emirlerinden biridir, ” her şey sadece ilginç bir bakış açısıdır.” Hiçbir şey kötü, iyi, doğru, yanlış, olumlu veya olumsuz olamaz. Ve sahip olduğumuz her karar, otomatik olarak bu karara uymayan hiçbir şeyi görmememizi sağlar. Hiçbir şey iyi, kötü, doğru, yanlış, olumlu ya da olumsuz değilse, hiçbirinin önemi yoktur ya da ilginç bir bakış açısından başka bir şey değildir.

Diğer insanların bakış açılarının rahatsızlığı, bizi rahatsız eden bakış açılarının katı, gerçek veya anlamlı olmadığını, ancak sadece ilginç bir bakış açısı olduğunu hatırlatarak değiştirilebilir. Çoğumuz için, en gerçek ve sağlam bakış açıları kendimizdir. Daha da dinamik, kendimizle ilgili bakış açımızla ilgili ilginç bir bakış açısı kullanabiliriz.

Her zamanki gibi, Douglas, kararlarımızla yarattığımız geleceği temizlememize yardımcı olacak yeni bir araç buldu. Bu 1-2-3-4’tür. Dr. Dain Heer’in, 1-2-3’ü istediği ve belirli bir sorunu değiştirmek için gereken tüm enerjiyi topladığı, topluluğun ve diğer sınıfların ve süreçlerin enerjetik sentezinde kullandığı bir değişim yöntemine dayanır.

Douglas, 1-2-3’ün geçmişi ve bugünü temizlediğini gözlemliyor. 4 eklendiğinde, “şu anda yaptığınız kararlar, seçimler ve yargılara dayanarak yarattığınız geleceği değiştirir.”diyor.

“Dört ileriye, öne, en uzaklara ulaşmak anlamına gelir” diye detaylandırıyor.

Hoşunuza gidebilir ama tüm yargılarınız için bunu kullanamazsınız. “Bunların hepsi katılaşan geleceğinizi yaratmadı” diyor. Access Consciousness ® temizleme cümlesi, geçmişe gider ve geçmişteki kararlarınızı, yargılarınızı geri alır.

4’ü kullanmak için, ” geleceğin enerjisinin katılaştığını hissettiğiniz yere gidin. Bu, birbirleriyle etkileşime giren ve kilidini açabileceğiniz bir geleceğe, sağlam bir bağ kurduğunuz yargılara sahip olduğunuz yerdir.”

Bize şöyle hatırlatıyor: “Ne zaman seçerseniz, yaratırsınız. Her seçim, sizin için veya size karşı bir seçim olsun, yaratır. Eğer bu seçimle bir yargı koyarsanız, o zaman gerçekleşmeye başlayan bir gelecek yaratırsınız, bu da yargıyı gelecek olarak yaratacaktır.”Gerçekten seçmek istediğiniz şey bu mu? 1-2-3-4!

error: Content is protected !!