Access Facelift Seanslarıyla Ameliyatsız Gençleşmek İster misiniz?

Access Energetic Facelift™  gençleştirmek ve yüzdeki yaşlanma görünümünü tersine çevirmek için harika bir yoldur ve vücudunuza da benzer etkiler yaratır. Access Facelift ™, yüzünüze ve boğazınıza nazik sakinleştirici bir dokunuşla erişebileceğiniz enerjiyle çalışarak vücudunuzun hücreleri ile birlikte geri yükler, canlandırır.  

Günümüz tekniklerinden faydalanmak istemiyorsanız, bilinçaltınızda yaşlanma ve genç kalma ile ilgili yarattığınız ve ya başkalarından satın aldığınız inanç ve ya düşünceleri, hayatınızda ve vücudunuzda oluşturduğunuz kısıtlamaları Access Bars tekniğiyle yok ederek gençleşmeniz mümkün…  

Seans sonrası, yüzünüzde parlaklık, ışıldama ve gerginliği hissediyor olacaksınız. Hiçbir acı ve ya kimyasal, ilaç, enjeksiyon ve ya tıbbi uygulama olmaksızın, sadece enerjisel boyut aracılığıyla yüzünüze hafif ve zarif dokunuşlarla uygulanan bu teknik, her seans sonrası yüzünüzdeki çizgilerin, kırışıklıkların kaybolmasına yardımcı olacak.      

Facelift seansları 20 seanslık paketler halinde yapılmaktadır. Her seans yaklaşık 60 – 70 dk sürmektedir.  

İsteğe göre 10 seans lik paket seçeneği de bulunmaktadır.    

Fiziksel değişim ilk seanstan sonra başlar. Yorgunluk ve stresin etkisi azalır. Kırışıklıklar 4.seanstan sonra azalmaya başlar. Vücutla ve sağlıkla ilgili şifalanmalar başlar.

Facelift Seansı almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz, ve ya iletişim bilgilerinden bizimle kontağa geçebilirsiniz.


error: Content is protected !!